Maso a kobliha

8 / 10
výborné
Adresa:
Petrská 23, Praha
Kouření: Nekuřácké
Počet píp: 3
Založeno: 12. září 2014
Další fotky:
Marley, 24. září 2014:
Prostředí (3,5 - velmi dobré):
Bistro v uličce kousek od  Florence. Vepředu je pult s prodejem masa a pochutin, vzadu místnost k sezení a výčep. Je to zde jednoduše a moderně zařízeno (tak nějak klasicky „hipstersky“ :), strohé dřevěné desky jako stolky, barové židle, na stropě obyčejná světla jako někde na jatkách. Vzadu za bistrem je ještě malá zahrádka. Sedí se tu příjemně.
Obsluha (4 - výborné):
Moc milá, příjemná, rychlá. Ochotná doporučit a poradit.
Jídlo (4 - výborné):
Jednoduché menu o pár položkách a pár denních specialit navrch. Ceny jsou trošku vyšší. Ochutnali jsme skotská vejce, byla krásně šťavnatá s moc příjemnou chutí masa, jemně kořeněná / peprná. Prostě slast. Sendvič s klobáskami, čedarem, vejcem a jemným toustem byl chutný a hodně zasytil.
Pivo (3,5 - velmi dobré):
Na čepu dvakrát Matuška – Californie a Lager, tedy světlý speciál. Ceny i na Matušku trochu vyšší, piva skvěle ošetřená. Matuška je jeden z našich nejlepších pivovarů a tato dvě piva jsou jedna z jeho nejlepších… co chtít víc? Nabídka se zřejmě bude v průběhu roku měnit, neboť speciál Matuška nevaří neustále.
Celkový dojem (8 - výborné):
Hospoda je zatím v testovacím provozu, ale i tak opravdu spokojenost se vším všudy. Určitě jsme zde nebyli naposledy. Více takových podniků!

Piva ochutaná zde

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Zářijové pivní novinky - Maso a kobliha, hejno Falkonů, U Tří růží Wakatu a další
Marley | 2. října 2014
… před pár týdny objevila řeznická hospoda Maso a kobliha. Zatím má otevřeno jen ve všední dny odpoledne, takže pro nás …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nejnovější alba v galerii