Dětenice

2,5 / 10
hnusné
Adresa:
Dětenice 1, 507 24 Dětenice
Kouření: Kuřácké
Bludice, 6. listopadu 2011:
Prostředí (1,5 - nedobré):
Prostředí osobité, jakési pseudostředověké sklepení. Ohromná rozloha s obří kapacitou. Všude je tma, pouze na stolech a stěnách hoří svíčky. V jedné z místností se nachází ohniště s grilem, takže tam není příliš dýchatelno. Vše by bylo poměrně pěkné, vyvolávající pocit, že jste v něčem jako středověká krčma, jen kdyby z reproduktorů neřvala moderní rádoby středověká hudba. Prostor je navíc pouze kuřácký. Záchody špinavé a bez toaletních papírů.
Obsluha (1 - hnusné):
Obsluha má za úkol jakési RP, které je občas i celkem vtipné. Pár číšníků bylo příjemných, několik slečen bylo protivných jako osiny v zadku, bez ohledu na RP. Nemáte jistotu, že dostanete, to co si objednáte. Nám spletli objednávku třikrát a to jsme tam byli pouze chvilku. To, že mi místo černého piva přinesli řezané a práskli ho přede mě na stůl se slovy: „Tu máš todle, dyť je to jedno," mě rozhodně nepotěšilo. Místo utopence, kterého jsme si objednali, nám přinesli údajně dvojitou porci (nám tedy přišly dva malé špekáčky za cenu 49Kč zcela odpovídající normální porci), což nám oznámili až při placení. Nakonec jsme se nechtěli rozčilovat hádáním a zaplatili rekordní cenu za utopence 100Kč.
Jídlo (1,5 - nedobré):
Ochutnána zelňačka, utopenec a grilovaný hermelín. Vše průměrné a předražené.
Pivo (2,5 - lehce nadprůměr):
Pivo byl důvod naší návštěvy. Na výběr mají dvě piva z vlastního pivovaru. Obě prodělávají kvašení i ležení v dubových sudech. Obě jsou velmi dobrá. V lahvové verzi se pivo bohužel koupit nedá, takže pokud jej chcete ochutnat, návštěvě krčmy se nevyhnete. Můžete si koupit lahev v suvenýrech a nechat si do ní pivo v krčmě natočit.
Celkový dojem (2,5 - hnusné):
Komediantský podnik pro typické diváky televize Nova. Jediné o co se zde snaží je, jak z vás vytáhnout co nejvíce peněz. Točení podmíráků je zde standardem, jídlo předražené, navíc je velká pravděpodobnost, že vám započítají mnohem vyšší cenu za něco úplně jiného, než je to, co jste si objednali. Pokud chcete ochutnat zdejší pivo, doporučuji k návštěvě nedělní odpoledne, kdy je tu poměrně prázdno.

Informace o pivovaru samotném a jeho pivech

Dětenice

Adresa:
Dětenice 1, Dětenice, Královéhradecký kraj
Založeno: duben 2003

Piva ochutaná zde

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Prodejní den u Slepých krtků a středověk v Dětenicích
Bludice | 8. listopadu 2011
… nalézá dosti kontroverzní restaurace Středověká krčma Dětenice. Přes všechny negativní recenze, které jsme si přečetli …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nově navštívěné hospody

Nejnovější alba v galerii