Bruxx

4 / 10
průměr
Adresa:
Náměstí Míru 9, Praha
Kouření: Kosmeticky oddělené
Další fotky:
Bludice, 24. března 2014:
Prostředí (1,5 - nedobré):
Prostředí je velmi pěkné a překvapivě útulné. Všemu vévodí krásný bar a celkově jsou prostory velmi podobné některým podnikům, které jsme navštívili v Bruselu (například A La Mort Subite). Tím bych zakončila pozitiva a můžu pokračovat pro mě dosti významnými negativy.
Tím prvním je příšerná hudba. Strávili jsme zde asi hodinu a už po takto krátké době jsem měla pocit, že mi vyteče mozek ušima a nemohla jsem se dočkat, až konečně z tohoto podniku vypadnu. Hudba byla otravná jak na toaletách v nákupním centru. Navíc jsem měla neodbytný pocit, že poslouchám neustále tu samou skladbu dokola.
Druhým negativem je kouření. Na stolech sice nebyly žádné popelníky, nicméně na baru to kuřáci rozjížděli ve velkém… Dobrou chuť.
Obsluha (1,5 - nedobré):
Číšníků je zde jako psů. Všichni jsou velmi korektní a občas i příjemní. Konec pozitiv a šup k negativům.
Ač vystupování číšníků působí profesionálně, o pivech neví téměř nic. Respektive jediné čeho byl náš číšník schopen, bylo odpapouškování nabiflovaného popisu piv, které jsme si zrovna objednali… nevím, proč nás tím zatěžoval :) Nicméně alespoň výslovnost piv by měl někdo personál naučit správně.
Nalévání piv je kapitola sama o sobě. Pokud bych včas neodhadla číšníkovy úmysly, prdnul by mi La Corne Blonde do sklenice i se všemi kvasinkami. A i přesto, že jsem jej zarazila, v pivu plavaly kusy kvasnic. Lahev zřejmě nebyla odstátá, nebo ji číšník před servírováním řádně protřebal.
Jídlo:
Těžko hodnotit, vyrazili jsme především na obhlídku pivních poměrů. Dražší jídla jsme si pro jistotu nedávali, neboť se nám nechtělo jít naslepo do rizika, že za prémiovou cenu obdržíme hnus. Zkusili jsme rajčatovou polévku, která byla fajn a belgické hranolky, které za nic nestály.
Pivo (3 - dobré):
Na čepu je 8 belgických piv a jedno pivo z českého minipivovaru (za nás to byl Prager Laffe Smokie). Nabídku dále doplňuje 24 piv lahvových. Většinou samé známé firmy. Ceny piv jsou dosti nízké (lahvová piva jsou dokonce levnější, než v některých českých pivotékách!), těžko říci, zda se jedná o zaváděcí ceny, které později půjdou nahoru, ale momentálně jsou ceny piv asi jediným důvodem, proč do Bruxxu vážit cestu. Piva jsou servírována v originálních a čistých sklenicích, což je také fajn. Konec pozitiv, pokračujeme negativy.
V pivním lístku se to hemží překlepy, bludy a chybami. Objednala jsem si La Corne, kterýžto měl být podle popisu v pivním lístku Tripel s 10% alkoholu. Dostala jsem Blonde s 5,9%. Když jsem na tuto chybu číšníka upozornila, odpověděl, že se jedná o překlep, a že děkuje za upozornění :)
Celkový dojem (4 - průměr):
Dojem z celého podniku je silně rozpačitý. Osobně mě nic netáhne k tomu, abych se sem vrátila.

Piva ochutaná zde

Celkem 4
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Pípa - Beer Story Dlouhá, nový pražský bar s pivotékou
Marley | 25. listopadu 2015
… který sestavoval pivní listy v restauracích Bruxx, Les Moules nebo T-Anker“. Podobně jako ve zmíněných podnicích …
Bruxx - nová pražská restaurace s belgickými pivy
Bludice | 27. března 2014
… nemohli jsme si nechat její návštěvu ujít. Do Bruxxu jsme zaskočili v pondělí večer cestou z Beergeeku do Kulového …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…