Den Tatoverede Enke

8,5 / 10
výborné
Město:
Kodaň (Dánsko)
Adresa:
Gothersgade 8c, Kodaň
Kouření: Nekuřácké
Další fotky:
Marley, 23. května 2013:
Prostředí (3,5 - velmi dobré):
Podnik schovaný v hezkém dvoře, má pěknou venkovní zahrádku. Uvnitř je to napůl sklepní, hezky zařízené, dřevěné stoly a pěkný bar s mnoha pípami. Příjemné. O patro výše než bar je dle všeho restaurace.
Obsluha (5 - výjimečné):
Naprosto úžasná, milá, výřečná, vše ráda vysvětlí, dá zdarma ochutnat piva, která člověk nezdá. A pokud se jí nezdá natočení piva („too much foam“), klidně celé vyleje a natočí znovu. Lepší to být nemůže.
Jídlo:
Vypadá moc zajímavě, zvenku je vidět do kuchyně, používají zde na vaření poctivé suroviny a mnohá belgická piva. V nabídce je mnohachodové menu s párováním jídla a piva, vypadá to opravdu zajímavě. Až na tomto poli pokročíme, určitě sem zajdeme :)
Pivo (4 - výborné):
Mnoho píp s převážně belgickými pivy, jeden švédský speciál (za naší návštěvy rovněž belgického typu). Ceny jsou vyšší, kolem 50 DKK či lehce více za třetinku, ale jsou to silná speciální piva, takže to tak hrozné není. Výběr je skvělý a piva jsou ve výborné kondici. Ke všem pivům je originální sklo, i k těm z menších pivovarů.
Celkový dojem (8,5 - výborné):
Famózní podnik… jen se prostě specializuje na Belgii, takže pro turisty toužící po dánských pivech to asi úplně není.

Piva ochutaná zde

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Pivníkův pivní průvodce po Kodani - pivní bary
Bludice | 2. srpna 2013
… pivovaru Three Floyds. Další skvělý bar Den Tatoverede Enke jsme navštívili jako vůbec první. Je to nejenom pivní bar …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nejnovější články

Nejnovější alba v galerii