Bar který neexistuje

7,5 / 10
velmi dobré
Adresa:
Dvořákova 1, Brno
Kouření: Nekuřácké
Další fotky:
Marley, 22. prosince 2013:
Prostředí (4,5 - úchvatné):
Krásný dvoupatrový bar, pěkně vyzdobený, útulný. Hraje tu příjemná hudba, atmosféra je bezva. Jen dole bývá plno a nahoře je to trochu načichlé z kuchyně.
Obsluha (3,5 - velmi dobré):
Moc milá, průměrně rychlá, jen o pivech toho tolik netuší… ale v baru, který se na pivo úplně nespecializuje se to asi dá odpustit.
Jídlo (3,5 - velmi dobré):
Několik druhů burgerů, ceny průměrné. Ochutnány malé burgříky, chuťově moc fajn, jen na náš vkus příliš propečené (cca medium well), asi si příště musíme říct o menší propečení…
Pivo (3,5 - velmi dobré):
Na čepu za naší návštěvy tři piva, jedno průmyslové od Lobkowiczů a dvě z českých minipivovarů. Škoda, že nejsou nikde piva uvedena třeba někde na tabuli, člověk to musí složitě páčit z obsluhy. Příjemná je sklenice vody, kterou po příchodu dostanete. Dále je tu bezva výběr všeho možného alkoholu (třeba whisky) za rozumné ceny.
Celkový dojem (7,5 - velmi dobré):
Moc příjemný bar, ale pro pivní nadšence nic světoborného. Ideální je udělat si rezervaci v přízemí, je to tam asi ve všech ohledech lepší.

Piva ochutaná zde

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Vánoční pivní průzkum Brna
Marley | 8. ledna 2014
… vedle Pivária se nachází známý podnik Bar který neexistuje, do kterého se nám ještě nepodařilo dostat. Tentokráte se …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…