Vagabund Brauerei

6,5 / 10
dobré
Město:
Berlín (Německo)
Adresa:
Antwerpener Straße 3, Berlín, Německo
Kouření: Nekuřácké
Další fotky:
Marley, 16. května 2014:
Prostředí (3 - dobré):
Restaurační pivovar / bar na kraji města. Sestává se jen z jedné místnosti s barovým pultem u jedné stěny. Vyzdobené je to jednoduše a celkem pěkně, prostě takový hipsterský základ.
Obsluha (2,5 - lehce nadprůměr):
Takoví typičtí hipsteři. Moc milí a fajn, ale nemají úplně čisté sklenice a lahvová piva před servírováním divoce a zbytečně protřepávají (u našeho piva naštěstí kvasinky kupodivu zůstaly na dně láhve, držely jak přibité). Je srandovní je sledovat, jak osobitě řeší čepování a servírování, takový pivní Pat a Mat.
Jídlo:
Nic zde nevaří, ale můžete si přinést jakékoliv jídlo s sebou či si skočit naproti pro pizzu nebo si můžete nechat dovézt burgery. My se nasytili z vlastních zásob.
Pivo (3,5 - velmi dobré):
Na čepu 4 piva, některá domácí, jiná z menších německých pivovarů, občas prý i ze světa. Za nás dvě domácí, za průměrné ceny, fajn piva. Druhá dvě hostující, ač nijak speciální, byla spíše dražší. Jinak je zde celkem slušný výběr piv za průměrné až vyšší ceny. My si dali německý silný ejl dozrávaný v sudu po portském.
Celkový dojem (6,5 - dobré):
Zajímavý podnik, asi by to mělo být něco jako mini Mikkeller bar, ale k dokonalosti ještě hodně chybí. Ale je to zde fajn.

Piva ochutaná zde

Celkem 3
Poslední hodnocená:

Piva tohoto pivovaru

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nejnovější články

Nejnovější alba v galerii