Napalmě

9 / 10
výjimečné
Typ: bar
Adresa:
Zenklova 13, Praha
Počet píp: 2 + 9 rotujících
Založeno: 20. listopadu 2017
Další fotky:
Marley, 16. února 2024:
Prostředí (3,5 - velmi dobré):
Pivní bar ve sklepních prostorách hned u stanice metra Palmovka. Je to zde spíše menší, se dvěma místnostmi a výčepem u vstupu. Místnosti jsou jednodušeji zařízené, na stěnách najdete obrázky od Eji Kulovaného. Pokud si chcete večer sednout, doporučujeme udělat si rezervaci. Nicméně pivko si zde lze dát i na stojáka. Ještě jsme nezažili, že by byl z baru někdo vykázán i přesto, že zde byla hlava na hlavě.
Obsluha (5 - výjimečné):
Většinou obsluhují sami majitelé, případně jejich syn s přítelkyní, nově i další sochpní mladí lidé. Všichni jsou příjemní, rychlí, ochotní a pivo točí výborně.
Jídlo (3 - dobré):
V nabídce jsou různé pochutiny k pivu. Buď studené nebo rychlé teplé chuťovky (párky, nakládané sýry, uzený bok a podobně, nověji i třeba polévky). Ceny nízké, jídla chutná.
Pivo (5 - výjimečné):
Stále jsou na čepu Únětice 10 a 12. Dále se na sedmi až devíti kohoutech střídají různá česká, případně zahraniční piva. V případě českých piv se jedná o piva z malých pivovárků. Samostatná pípa je většinou vyhrazena pro cider. K dispozici je také něco málo lahvových zahraničních piv. Ceny jsou na pražské poměry nižší. Piva zde mají dosti vysokou výtoč, takže se na čepu nekazí a jsou pěkně čerstvá.
Celkový dojem (9 - výjimečné):
Bezva místo – výborně ošetřená piva, skvělá obsluha, příjemná atmosféra. Co víc si přát?

(souhrnné dojmy z 225 návštěv)

Dřívější podnik

Piva ochutaná zde

Celkem 411
Poslední hodnocená:

Cidery ochutané zde

Celkem 1
Poslední hodnocené:

Piva vařená pro tuto hospodu

Celkem 5
Poslední hodnocená:

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…