Liebesbier

8,5 / 10
výborné
Adresa:
Andreas-Maisel-Weg 1, Bayreuth, Bavorsko, Německo
Kouření: Nekuřácké
Počet píp: 21 rotujících
Založeno: 5. února 2016
Další fotky:
Marley, 6. září 2021:
Prostředí (4 - výborné):
Pivovar a craft hospoda v centru Bayreuthu. Patří pod nedaleký průmyslový pivovar Maisel, vaří se zde menší várky piv (varna údajně 25 hektolitrů). Hospoda je to velká, s rozlehlou venkovní zahrádkou, uvnitř je též mnoho stolů, výčep s dlouhým barpultem a nerezová varna. Celé je to zde moderní a trochu kýčovité, ale zároveň příjemné a dobře sladěné. Člověk si tu připadá jako v lepších craft podnicích v Anglii či Dánsku, vlastně možná svojí velikostí spíše v Americe.
Obsluha (4 - výborné):
Velmi milá a příjemná, anglicky mluví skvěle.
Jídlo (4,5 - úchvatné):
Různá masa, burgery, žebra, ryby. Ceny průměrné až lehce vyšší, dopolední menu je trochu levnější. Dali jsme si burger s trhaným vepřovým, bylo to chutné a syté. Podruhé jsme si snídaňový burger – s pastrami, vejcem, slaninou, avokádem, portobellem a salátem, parádní záležitost.
Pivo (4,5 - úchvatné):
Na čepu až 21 druhů piv (kvůli pandemii koronaviru ale bývala nabídka občas omezená). Několik z nich je z domácího „velkého“ Maisela (Maisel i Maisel & Friends), několik piv je vařeno přímo zde (také značka Maisel & Friends). Dále zde bývá na čepu jedno pivo z univerzitního pivovaru, zbytek píp je věnován německým a zahraničním minipivovarům. Celkově nabídka parádní, ceny jsou ale lehce vyšší.
Celkový dojem (8,5 - výborné):
Příjemné moderní místo s výborným jídlem a bezva nabídkou piv.

(souhrnné dojmy z 10 návštěv)

Piva ochutaná zde

Celkem 7
Poslední hodnocená:

Piva tohoto pivovaru

Celkem 3
Poslední hodnocená:

Piva vařená zde pro jiný pivovar

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…