Hostinec Nad Šárkou / Libocký pivovar

5,5 / 10
lehký nadprůměr
Adresa:
Evropská 209, Praha
Kouření: Kuřácké
Další fotky:
Marley, 15. srpna 2015:
Prostředí (2,5 - lehce nadprůměr):
Hospůdka na kraji Prahy, kousek od konečné tramvaje. Je hezky zařízená, s cihlovými zdmi, dřevěnými stropy, velkými tabulemi s nabídkou. Jediná a zásadní nevýhoda je, že se zde kouří, všude a poměrně dost. I při klidném dni a celkem prázdné hospodě je to zde dosti dusné. V létě je venku před domem menší zahrádka, ale u rušné hlavní ulice to není ono.
Obsluha (3 - dobré):
Milá, v pohodě, rychlá. Občas trochu zmatená, jednou nám zatvrzele tvrdila, že Baštýř je zde vařené pivo, jindy zase vůbec netušila, který druh piva z vícechmelvé série je na čepu.
Jídlo:
Různá klasická jídla, stejky, tatarák, žebra, pochutiny k pivu. Ceny průměrné až lehce nižší. Neochutnáno (v tom kouři bychom si to stejně neužili).
Pivo (3 - dobré):
Na čepu zde bývá pět piv. Tankový Vévoda a čtyři domácí piva, když zrovna není domácího piva dostatek, objeví se nějaký Energon / Baštýř. Ceny jsou průměrné, piva jsou jak kdy, někdy dobrá, jindy nic moc.
Celkový dojem (5,5 - lehký nadprůměr):
Celkem fajn místo, ale kvůli kouření, větší vzdálenosti od centra a proměnlivé kvalitě zdejších piv sem zase tak často nejezdíme.

(souhrnné dojmy z 7 návštěv)

Informace o pivovaru samotném a jeho pivech

Libocký pivovar

Adresa:
Evropská 209, Praha
Založeno: 13. prosince 2013

Piva ochutaná zde

Celkem 15
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Posmutnělé Únětické posvícení, nový pivovar Němý Medvěd a třetí narozeniny jeho restaurace
Marley | 21. srpna 2015
… se nabízí skočit na jedno do blízkého Libockého pivovaru (hostince Nad Šárkou). Na čepu jsou tu dvě piva, která jsme …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…