Entla's Keller

7,5 / 10
velmi dobré
Adresa:
An den Kellern 5-7, Erlangen, Bavorsko, Německo
Kouření: Nekuřácké
Počet píp: 1 + 1 rotující
Další fotky:
Marley, 9. srpna 2015:
Prostředí (3 - dobré):
Keller na úpatí kopce na kraji Erlangenu. Je opravdu velký, s mnoha oddíly a nepočítaně stoly s lavicemi. Budova Kelleru je starší, pěkně opravená. Stín tu poskytuje mnoho stromů a pár slunečníků, sedět lze v případě špatného počasí i uvnitř. Na zemi je sice jen asfalt, ale nějak moc to nevadí. Spíše než lesní Keller jako na vesnicích je to takový městský parkový. Je to zde fajn, jen tu trochu ruší roje vos a much.
Obsluha (3,5 - velmi dobré):
Chodí se k okýnkům s jídlem i pivem. Tam fajn, milá.
Jídlo (4 - výborné):
Klasická bavorská jídla, různé wuřty, specializují se zde na kachny a kuřata, najdete tu i dobrý výběr sýrů a salátů. Ceny vzhledem k dražšímu Erlangenu průměrné. Zkusili jsme, jak jinak, půl kachny s červeným zelím a franským knedlíkem. Chutné a ohromě syté, nemohli jsme se po tom ani hnout, skoro takové mučení jídlem.
Pivo (3,5 - velmi dobré):
Na čepu Kellerbier z Kitzmanna a ještě jedno pivo z tohoto pivovaru, nabídka se obměňuje. Ceny lehce vyšší, prostě je to dražší kraj než kolem Bamberku. Za první návštěvy byl v nabídce parádní Rotbier. Při druhé návštěvě čepovali Dunkel, ale my sáhli po tupláku výborného Kellerbieru. Jinak i ostatní piva z Kitzmanna nám moc chutnají.
Celkový dojem (7,5 - velmi dobré):
Příjemný městský Keller s výborným pivem a dobrým jídlem.

(souhrnné dojmy ze 2 návštěv)

Piva ochutaná zde

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nejnovější články

Nejnovější alba v galerii