Brouwhotel Parkzicht / De Brouwerij Bogdike

6,5 / 10
dobré
Adresa:
Museumplein 3, Veendam, Nizozemsko
Počet píp: 4 + 9 rotujících
Založeno: 2018
Další fotky:
Marley, 11. srpna 2021:
Prostředí (3 - dobré):
Hotel s pivovarem, prodejnou (Slijterij d'r Bij) a restaurací v centru města Veendam. Restaurace je hezká, zajímavě zařízená, s prosklenou varnou v jedné z místností. Venku na náměstíčku fajn zahrádka ve stínu stromků a slunečníků. Nepříjemné je, že mezi zahrádkou a restaurací je nenápadná úzká ulička vypadající jako chodník, kde jezdí auta a motorky velkou rychlostí.
Obsluha (2 - průměr):
Na počátku pomalejší a ne tolik příjemná, ale asi to bylo jen horší znalostí angličtiny, ke konci byla v pohodě a rychlá.
Jídlo (3 - dobré):
Menší i větší jídla, vesměs německá klasika za průměrné ceny. Dali jsme si burger (mimo jiné s vajíčkem), objednali jsme si medium rare, ale dostali jsme jej well done. Jinak na něm nic špatného nebylo, jíst se dal, ale o nějaké pochutnání nešlo. Nicméně jsme k burgeru dostali hromadu příloh – salát, dušenou mrkev, pečené brambory se slaninou a hranolky. Takže extra-extra syté.
Pivo (3,5 - velmi dobré):
Na čepu až devět druhů domácích piv včetně ochucených verzí, dále čtyři čepovaná piva z belgických pivovarů. Nejnáročnější je zjistit, co je vlastně na čepu. Pivní lístek v menu není aktuální a cedule v restauraci také ne. Ceny průměrné až lehce vyšší, nabídka se v průběhu času mění. Piva jsou tu vesměs dobrá až velmi dobrá.
Celkový dojem (6,5 - dobré):
Fajn pivovarská restaurace, ale pár věcí by se tu dalo zlepšit.

Piva ochutaná zde

Celkem 3
Poslední hodnocená:

Piva tohoto pivovaru

Celkem 3
Poslední hodnocená:

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nově navštívěné hospody