Becher Bräu

7 / 10
velmi dobré
Adresa:
St.-Nikolaus-Straße 25, Bayreuth, Bavorsko, Německo
Kouření: Nekuřácké
Počet píp: 1 + 3 rotující
Další fotky:
Marley, 6. září 2021:
Prostředí (2,5 - lehce nadprůměr):
Na kraji města, v nezajímavé oblasti, moderní prosklená budova s větší nerezovou varnou na rohu. Uvnitř to je takový trochu olezlý pajzl, venku je taková ok zahrádka, zde vedle varny to posezení není špatné. Při naší poslední návštěvě přibyla větší pivní zahrádka naproti pivovaru, ale nebyla zrovna otevřená (možná funguje jen o víkendech).
Obsluha (4 - výborné):
Dobře mluví anglicky, rychlá, milá.
Jídlo (3 - dobré):
Cca deset pochutin k pivu, řízky, vuřty, brotzeit. Ceny průměrné až nižší. Ochutnány domácí Bratwursty, byly fajn, poměr cena / výkon slušný. O dva roky později jsme si dali salát se smaženými obalovanými Weisswursty, bylo to netradiční, svěží, fajn (i když typické bavorské nacpání se z něj člověk čekat nemůže).
Pivo (3,5 - velmi dobré):
Na čepu jsou dvě až čtyři piva, nefiltrovaný kroužkovaný Pils a další domácí kousky. Ceny průměrné, piva jsou fajn, zejména Pils je vydařený. Dále zde lze nakoupit řadu dalších druhů piv v láhvi.
Celkový dojem (7 - velmi dobré):
Nic přímo úžasného, prostředí za moc nestojí, ale zbytek je moc fajn, jako odpočinková zastávka je to bezva. Hlavně díky Kräußenpilsu.

(souhrnné dojmy z 6 návštěv)

Piva ochutaná zde

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Piva tohoto pivovaru

Celkem 2
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Bavorsko na kole, den 9 - Bayreuth, Windischeschenbach, Neuhaus
Bludice | 10. února 2014
… chvilku bloudíme po periferii města. Pivovar Becher se nám ale nakonec najít podaří. Jedná se modernější restaurační …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…