Volvox Globator

6,5 / 10
dobré
Adresa:
Štítného 16, Praha
Kouření: Kuřácké
Počet píp: 4 rotující
Bludice, 9. března 2015:
Prostředí (2 - průměr):
Knihkupectví s vlastním výčepem. Posezení tvoří pár stolků u baru a jedna pohovka v patře nad prodejnou. Prostory jsou bohužel kuřácké, ale před kouřem se lze částečně skrýt na zmíněné pohovce :) 
Obsluha (3 - dobré):
Velmi příjemná a ochotná. Pokud budete sedět u baru, má vás přímo pod dohledem, takže rychlý přísun piva je zaručen. Kvalita natočení piva je jak kdy.
Jídlo:
Není.
Pivo (3,5 - velmi dobré):
4 piva na čepu. Zpravidla dvě česká z malých pivárků (často se zde objevují Třebonice) a dvě zahraniční. Občas zde můžete narazit na vynikající piva, především co se zahraničních kousků týče. Z českých piv určitě stojí za pozornost občas se objevující Matuška. Sklenice na pivo nejsou nejideálnější jaké mohou být, ale ne vyloženě nevhodné, pro nás jsou oukej. Silnější pivka točí do skleniček na víno, české klasiky do klasických sklenic s uchem. Sklo je většinou čisté a pivo v pohodě natočené. Přece jenom je to zde především knihkupectví, že ano :) Ceny piv jsou spíše nižší, občas až překvapivě nízké. Poměr cena / kvalita výborný.
Celkový dojem (6,5 - dobré):
Pohodový podnik, kam není na škodu občas zaskočit na pivko. Sem tam se zde objeví výjimečné zahraniční kousky, které jen tak někde neochutnáte. Zajdeme sem rádi a kdyby se zde nekouřilo, chodili bychom sem ještě raději ;)

(souhrnné dojmy z 12 návštěv)

Aktuálně zde na čepu

Na čepu od:
Název a detaily piva:
19. 1. 2022
Matuška California 12° pale ale
18. 1. 2022
Four Elements Celebration F*ckin Brown Ale 23°
11. 1. 2022
Steady Rolling Triangles 14° NEIPA , Barcelona (Španìlsko) a , Cheltenham (Anglie)
12. 11. 2021
VOLVOX GLOBATOR Namaste 12° IPL
12. 4. 2019
Dnes na èepu:

Piva ochutaná zde

Celkem 26
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Aktuálně v Praze na čepu
Marley | 24. března 2015
… piva a osobitou knihkupeckou občerstvovnu Volvox Globator. Posledním přírůstkem je náš oblíbený „na jedno po cestě domů“ …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nejnovější alba v galerii