Lokál Dlouhá

7 / 10
velmi dobré
Adresa:
Dlouhá 33, Praha
Kouření: Kosmeticky oddělené
Počet píp: 2
Další fotky:
Bludice, 14. února 2012:
Prostředí (3 - dobré):
Známá restaurace nacházející se v centru Prahy. Prostor je tvořený vlastně jednou dlouhou a prostornou místností. Celý podnik je laděný do retro stylu, tak aby v návštěvnících vyvolával nostalgické vzpomínky (doporučuji navštívit záchody :)). Přední část je kuřácká a plynule navazuje do zadní nekuřácké části. Nicméně klimatizace je tu dobrá. V poledních hodinách (bohužel pro nás z periferie poněkud z ruky) je zde příjemně a poměrně klid. Ve večerních hodinách je podnik zpravidla zcela obsazený (každopádně díky velké kapacitě je slušná šance na ulovení místa) a také poměrně hlučný.
Obsluha (3 - dobré):
Obsluha je příjemná a v rámci možností i rychlá. Několikrát se nám zde však stalo, že na nás zapomněli (s jídlem, s účtem)… Snad se jednalo pouze o opomenutí a ne o snahu dodržovat retro RP :)
Jídlo (4 - výborné):
Ceny jídla jsou dosti vyšší, ale jídlo je velmi dobré. Fajn jsou různé polívky. Já osobně „ujíždím“ na pražské šunce se smetanovým křenem… poctivá šunka je doplněna výborným chlebem (cena přes stovku za 100g, ale občas neodolám a rozšoupnu se :))
Pivo (4 - výborné):
Pivo je to, co nás do tohoto podniku neustále vrací. Skvěle ošetřenou tankovou Plzeň vám zde natočí třemi způsoby. Číšník se vás zpravidla přímo zeptá, zda chcete hladinku, šnyt, či mlíko. Cena hladinky (velké pivo) je 39Kč, za malé pivo, šnyt i mlíko zaplatíte 29Kč.
Celkový dojem (7 - velmi dobré).

Piva ochutaná zde

Celkem 3
Poslední hodnocená:

Piva vařená pro tuto hospodu

Celkem 1
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Jeden večer pivním turistou v Praze
Bludice | 19. července 2012
… U Medvídků. Možná bychom ještě mohli stihnout Lokál a zdejší velmi dobrou tankovou Plzeň (ano, Plzeň mi zde chutná... to …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…