Blackdog Cantina

6 / 10
dobré
Adresa:
Pivovarská 105, Beroun
Kouření: Nekuřácké
Počet píp: 3 rotující
Založeno: prosinec 2010
Uzavřeno: 23. února 2014

Navazující podnik

Bludice, 18. března 2012:
Prostředí (1,5 - nedobré):
Malinká místnůstka s několika málo stolky. Uvnitř bylo dosti nesnesitelně. Nedokážu si představit, že bych se tu měla v klidu najíst. Pach z otevřené kuchyně, ze smažení, navíc do vás neustále strkají lidé, kteří potřebují projít na záchod, či k umyvadlu. Venku je sice zahrádka, ale i přes teplé počasí prozatím není otevřená. Sedáme si na zahrádce na zem společně s dalšími návštěvníky. Někteří sedí i na obrubníku silnice :))
Obsluha (2 - průměr):
Obsluha slušná, ale absolutně nezvládá víkendový nápor. Na naši objednávku zapomněla, takže jsme čekali na jídlo asi půl hodiny. Na náš dotaz ohledně původu piva Bulldog slečna prohlásila, že netuší, kde se vaří, oni ho prý kupují v pivotéce :))
Jídlo (4,5 - úchvatné):
Dáváme si Blackdog Burgera a Smradlavého Francouze. Jídlo je opravdu velmi dobré… u Smraďocha bych se dokonce odvážila tvrdit, že skvělé. Ceny velmi příznivé.
Pivo (2,5 - lehce nadprůměr):
Při naší návštěvě byla v nabídce tři piva: Holba, Granát z Černé Hory a Good Bulldog dvanáctka. Pro mě tedy poněkud zklamání. Piva z menších českých pivovárků by se mi tu zamlouvala víc, na druhou stranu tradiční gambáč určitě méně :))
Celkový dojem (6 - dobré):
Pokud bych někdy měla cestu přes Beroun, určitě se zde zastavím. Jídlo podle všech indicií prodávají i s sebou do krabičky (či burgery zabalené v alobalu). Do toho bych šla a snědla si krmi v klídku někde na lavičce v parku… klidně i kdyby pivko do kelímku natočili, ač může se toto přání jevit lehce barbarské, nezlobila bych se :) Posezení na zahrádce může být fajn, ale to jsme bohužel otestovat nemohli.

Piva ochutaná zde

Celkem 1
Poslední hodnocená:

Piva vařená pro tuto hospodu

Celkem 1
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Jeden večer pivním turistou v Praze
Bludice | 19. července 2012
… výborné domácí housce jako jej dělají v Blackdog Cantině, ale poctivý. Houska je do křupava opečená a maso libové a …
Pivní cyklovýlet - Chýně, Blackdog Cantina, Berounský medvěd
Bludice | 21. března 2012
… do Berouna. V Berouně rovnou zamíříme do Blackdog Cantiny, která je také v obležení cyklistů a víkendový nápor zvládá, …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nově navštívěné hospody

Nejnovější alba v galerii