Berounský medvěd

2 / 10
hnusné
Adresa:
Tyršova 135, Beroun
Kouření: Kuřácké
Bludice, 18. března 2012:
Prostředí (3 - dobré):
Prostředí celkem pěkné, čisté. Dole jedna velká místnost, která je kuřácká. Nahoře je oddělený salonek, zde sice nikdo nekouřil, ale nevšimla jsem si, že by byl označený jako nekuřácký prostor. Před restaurací je zahrádka.
Obsluha (1 - hnusné):
Jedním slovem příšerná. Při naší první návštěvě bylo uvnitř plno, ale zahrádka byla zcela prázdná. Usadili jsme se na zahrádce a čekali marně na obsluhu. Po delším čekání jsme se šli zeptat k výčepu, zda by nám mohli natočit pivo, že si jej na zahrádku odneseme. Bylo nám řečeno, že pivo dostaneme, až si sedneme, a že k nám na zahrádku přijdou až budou mít čas. Vracíme se na zahrádku a čekáme. Po půl hodině sedáme na kolo a odjíždíme na nádraží… Za celou dobu nikdo nepřišel.
Při druhé návštěvě se dovnitř dostáváme a sedáme si k volnému stolu v salónku… bohužel. Servírka je neuvěřitelně protivná a neochotná. Prohlášení: „To snad máte napsáno v jídelníčku, ne?“, „A chcete teda ještě někdo něco?“ jsou naprosto běžná.
Jídlo:
Ochutnali jsme raději pouze standardního průmyslového utopence, takže bez hodnocení :)
Pivo (1 - hnusné):
Při naší návštěvě byla k dispozici pouze 2 místní piva a Rohozec malina. Přestože se pivovar v reklamních letáčcích chlubí dvanácti pípami. Místní piva stejně jako v případě, kdy jsme je v minulosti chutnali na čepu v Pražský hospodách průměrná až vyloženě hnusná.
Celkový dojem (2 - hnusné):
Toto rozhodně není podnik, kam bych se chtěla vracet… alespoň pokud bude fungovat, tak jak „fungoval“ při našich dvou návštěvách a vařit piva taková, jaká jsme měli možnost ochutnat.

Informace o pivovaru samotném a jeho pivech

Piva ochutaná zde

Celkem 7
Poslední hodnocená:

Zmínky v článcích a hodnoceních

Květnové posváteční pivní novinky
Marley | 11. května 2012
… poslední přírůstek, pivovarská hospoda Berounský Medvěd. Žádné informace ohledně něj jsme nezaslechli, nejspíše byl …
Pivní cyklovýlet - Chýně, Blackdog Cantina, Berounský medvěd
Bludice | 21. března 2012
… Cantiny se přesouváme do pivovaru Berounský medvěd. Ten jsme již ne úplně úspěšně navštívili v loňském roce. Ne …

Sledujte Pivníky

Hledat piva, články, pivovary…

Nejnovější alba v galerii